Оборудование
для сельского хозяйства

ТехноМашСтрой на виставці AGROSHOW Ukraine 2018

Компания ТехноМашСтрой знову була представлена на AGROSHOW Ukraine 2018, показавши широкий спектр товарів в категоріях: Гранулятори, Лінії Гранулювання, Єкструдери, Подрібнювачі гілок і іншой біомасси.

16-19 травня на території аеропорту у м. Черкаси відбувся міжнародний агропромисловий експо-фест AGROSHOW Ukraine 2018. Це сучасний формат виставки, який поєднав в собі комерційну, ділову та розважальну платформи. Сьогодні AGROSHOW – це ділове середовище у географічному центрі – м. Черкаси, що об’єднує інтереси компаній-учасників з різних регіонів України, з-за кордону та більше 5000 відвідувачів щороку. Це місце для діалогу приватного бізнесу, держави, профільних асоціацій та іноземних представників.

У 2018 році Виставка прошла під гаслом: «Покажи, як ти можеш!» задля стимулювання учасників представити свою компанію на виставці по-новому, використовуючи широкий спектр маркетингових інструментів, що надають організатори AGROSHOW, які відкриті до ідей учасників та готові допомогти в їх реалізації.

 

 

Наші спецілісти демонстрували техніку в роботі і кожен відвідувач міг детально ознайомитись з обладнанням. Також всі питання стосовно обладнання розгладались на семінарах та конференціях.

Для нас важливо було досягнути поставленні задачі, а саме:

1) Бути учасником грандіозної травневой події AGROSHOW Ukraine 2018.

2) Презентувати свою продукцію, анонсувати новинки.

3) Налагодити співпрацю з зарубіжними і украінськими компаніями.

4) Отримати грандіозній досвід у розвитку сільскогосподарської галузі.

 

Про виставку "АгроШоу" Черкаси інформація в цифрах:

- більше 8 тисяч відвідувачів

- близько 250 компаній учасників

- площа в 120 тисяч м²

- площа для демонстрацій техніки 30 тисяч м²