Устаткування
для сільського господарства

Про нас

"Техномашстрой" - виробник сільськогосподарського та опалювального обладнання:

Гранулятори - незамінна річ, що допомагає здешевити корми для свійських тварин, як у приватних господарствах, і на фермах. Також гранулятори використовуються як обладнання в малому бізнесі з виробництва гранульованих комбікормів та паливних пелет.

Екструдери зернові - це екструзійне обладнання, призначене для перетворення зернових кормів на спінені палички-джгути. Дані палички дуже схожі з дитячими кукурудзяними паличками: також мають приємний запах і смак. Тому тварини із задоволенням поїдають екструдований корм, не залишаючи відходів.

Горіхоли - розроблені і компактні недорогі моделі для колки горіхів, що виросли на присадибній ділянці та моделі з значно вищою продуктивністю для підприємців, що займаються промисловою переробкою волоського горіха.

Якість, сервіс, демократичні ціни та інновації - відмінні риси компанії «ТехноМашСтрой». Вони дозволяють компанії бути надійним постачальником своєї продукції на ринку України і йти в ногу з часом.

Наші переваги:

  • Гарантія якості
  • Досвід роботи
  • Доставка
  • Великий вибір продукції

Основні принципи роботи «Техномашстрой»:
Клієнтоцентричність

Стратегія компанії спрямована на виявлення та задоволення потреб покупців як нині, так і в майбутньому для побудови з ними довгострокових відносин.

Транспарентність

Компанія веде відкриту співпрацю зі споживачами та постачальниками.

Комунікабельність

Уповноважені особи підприємства завжди готові дати відповіді на всі питання споживачів, і вирішити проблеми споживачів, що виникли пов'язані з продукцією компанії.

Інноваційність

Компанія створює і успішно впроваджуємо нововведення, засновані на принципах соціально-етичного маркетингу. Пріоритет інноваційних процесів є прямим наслідком удосконалення матеріально-технічної бази компанії та підвищення рівня професіоналізму персоналу. Також фахівці компанії відстежують технологічний прогрес у світі та впроваджують його інновації у технології виробництва.

Лояльність

Компанія готова прислухатися до побажань окремих споживачів та підкоригувати виробництво тієї чи іншої продукції на індивідуальне замовлення конкретного покупця.

Корпоративна соціальна відповідальність

Компанія несе високий рівень соціальної відповідальності перед своїми співробітниками та суспільством в цілому.

Крім всього «Техномашстрой» має вигідне географічне положення. Перебуваючи у центрі України, має можливість відправляти свою продукцію до будь-якого куточку України, а також за кордон. Постачання здійснюються будь-якою службою доставки зручною покупцеві. Оплата або післяплатою або на карту ПриватБанку. Деталі телефону.

«Техномашстрой» надає цілий спектр послуг:
Токарні роботи
Фрезерні роботи
Зварювальні роботи
Монтажні роботи та багато іншого
Дякуємо за витрачений на ознайомлення з компанією «Техномашстрой» час, чекаємо на ваші листи та дзвінки. Будемо раді співпраці з Вами!