Фермери, які вперше стикаються з проблемою отримання ефективного, корисного та поживного корму для своїх тварин і птахів і, до того ж, корма, який буде зручний для транспортування та зберігання, який при тривалому зберіганні не втрачав би своїх властивостей, так чи інакше приходять до питання, що краще використовувати для отримання такого корму - екструдер або гранулятор кормів?
Доброго дня шановні клієнти. В сьогодняшньому огляді хочемо зупинитися на новинці від компанії "Техномашстрой", горизонтальному кормозмішувачі серії "Вихрь".
Останнім часом дуже велику популярність набирає бажання багатьох фермерів переробляти свою продукцію на маслопресі. Наше підприємство відслідковуючи потреби ринку з первинної (холодної) переробки сировини, ввело в серійне виробництво таке обладнання, як маслопрес "Маслопрес Garmet-150".
При першому запуску гранулятора, є висока ймовірність отримання неякісних гранул, або виходу сухої суміші. Це може призвести до забивання матриці сировиною, не залежно від її виду. Причиною цього є невідполірована внутрішня поверхня отворів.
Первый правильный запуск экструдера, это залог долговечной и продуктивной работы вашего оборудования.
У сільському господарстві це обладнання набуває все більшої популярності. Використовуючи гранулятор комбікорму, фермеру вдається зберегти корисні якості та калорійність кормів, отриманих із раніше вирощених культур, на тривалий час. Корми для тварин містять велику кількість корисних речовин підвищеної калорійності, при зберіганні яких у нормальних умовах втрачається безліч корисних властивостей.
Використання гранульованого корму з кожним роком стає дедалі пріоритетнішим, як серед дрібних фермерів, так і серед великих фермерських господарств. Позитивні сторони годівлі тварин, птахів, риб та інших вихованців таким кормом очевидні та незаперечні. Гранули можна виробляти будь-якого складу та різної величини. Для кожного виду тварин можливий підбір найкориснішого та збалансованого корму, який завдяки грануляції споживається та засвоюється на всі 100%.
Оптимизация рационов питания животных и птиц по макро- и микроэлементам, а также по витаминам и различным питательным веществам в полном соответствии с нормами кормления – это одно из самых важных и приоритетных направлений деятельности сельских фермерских хозяйств. Сбалансированные комбинированные корма позволяют повысить продуктивность животных на 20% и значительно снизить расход зернофуража по сравнению с обычным кормом.
Фермеры, которые первый раз сталкиваются с проблемой получения эффективного, полезного и питательного корма для своих животных и птиц и, к тому же, корма, который будет удобен для транспортировки и хранения, который при длительном хранении не терял бы своих свойств, так или иначе приходят к вопросу о том, что лучше использовать для получения такого корма - экструдер или гранулятор кормов?