Устаткування
для сільського господарства

Доставка і оплата

1. Оплата за безготівковим розрахунком
Виставляємо Вам рахунок-фактуру, оплачуєте зі свого розрахункового рахунку або через касу банку.

2. Готівковий розрахунок
Самовивозом з нашого складу в м. Черкаси

3. Оплата на картку Приватбанку
Оплачуєте на картку ПриватБанку 100% вартості товару. Доставка за рахунок покупця кур'єрською службою доставки: Нова Пошта або Делівері по Україні. Умови поставки: склад-склад або склад-двері.

4. Оплата післяплатою.
Ми надсилаємо Вам будь-який товар, на Ваш вибір кур'єрською службою: Нова пошта або Делівері. Повідомляємо номер декларації. Ви приходите з паспортом (для юр.осіб - з довіреністю організації, виданої на пред'явника паспорта) оплачуєте суму товару + доставку + комісію 2%+20 грн. від суми за доставку з повернення цінного вантажу. Отримуєте вантаж.

5. Товар на замовлення
Індивідуальний товар виготовляється за договором, відповідно до технічних умов, креслень, ескіз замовника після 50% передоплати протягом 2-4-х тижнів. 50% від суми, що залишилися, оплачуються після виготовлення перед відвантаженням. Вантажі важкі, частіше не габаритні, які сплачені повністю, ми можемо допомогти доставити замовнику попутним вантажем.

6. Покупка товару з прикордонних країн з Україною: Польщі, Словаччини, Угорщини, Румунії та Молдови
Зв'язуєтесь з нами та оформляєте замовлення. У Польщу, Словаччину, Угорщину, Румунію, Молдову ми відправляємо або в будь-які прикордонні міста на території України Новою Поштою або Делівері. Товар ви зможете забрати на складі кур'єрської служби. Одна людина без мита може провести через кордон 30 кг вантажу (докладніше дізнаєтесь на митниці).

7. Покупка товару з інших країн світу
Ви зв'язуєтеся з нами та оформляєте замовлення. Ми відправимо вантаж до будь-якої країни світу міжнародними кур'єрськими службами доставки: DHL, EMS Ukraine, UPS, ExMoto, TNT або іншими зручними способами.